Praca, staże, praktyki

AKTUALNE OFERTY PRACY:

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Miejsce pracy: Karlino

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie dokumentów i wykonywanie prac zleconych,

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub w trakcie studiów zaocznych,

  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomości ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym dodatki między innymi za dyspozycyjność,

  • bogaty pakiet świadczeń z ZFŚS,

  • obiady za 1 zł.

  • szkolenia i rozwój zawodowy.

KSIĘGOWA/Y:

  • Kontrola i księgowanie dokumentów źródłowych,

  • przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,

  • okresowa kontrola zapisów na kontach i weryfikacja sald,

  • sporządzanie list płatności z tytułu zobowiązań,

  • sporządzanie raportów dla kierownictwa,

  • przygotowywanie korespondencji z dostawcami, odbiorcami, urzędami, bankami itp.

  • sporządzanie raportów dla instytucji zewnętrznych,

  • wykonywanie prac zleconych.

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • znajomości zasad rachunkowości przedsiębiorstw produkcyjnych,

  • znajomości pakietu MS Office,

  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • szkolenia i rozwój zawodowy

SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych (min. pięcioletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku),

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o.,

  • dobra znajomość rozliczeń podatkowych (mile widziana znajomość rozliczeń w Specjalnej Strefie Ekonomicznej),

  • praktyczna znajomość programów klasy ERP,

  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • elastyczność oraz ambitne podejście do pracy,

  • dobra organizacja pracy i komunikatywność.
    Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • pracę w stabilnej firmie,

  • bogaty pakiet świadczeń ZFŚS

  • możliwość uczestniczenia w projektach,

  • indywidualną ścieżkę kariery i duży poziom samodzielności w działaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. poz. 1000",

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Homanit Polska SP. z .o.o i Spółka Sp. K. z siedzibą w Karlinie ul. Kołobrzeska 17-19 78-230 Karlino.    Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody

„HOMANIT POLSKA SPÓŁKA Z O.O. I SPÓŁKA” SPÓŁKA KOMANDYTOWA
DZIAŁ PERSONALNY
78 -230 Karlino,  ul. Kołobrzeska 17-19
tel. 726 722 722
rekrutacja@homanit-polska.pl,  www.homanit.pl

Polecamy

    • Świat Księgowych