RGB TECHNOLOGY Sp. z o.o. – Od 17 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Marka RGB TECHNOLOGY należy do wiodących marek europejskich w branży elektronicznych wyświetlaczy
w technologii LED.

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Finansowego poszukujemy osoby na stanowisko:

 SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Obowiązki:

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych oraz umów cywilnoprawnych,
  • Przygotowanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
  • Prowadzenie akt osobowych, rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.,
  • Kompleksowe prowadzenie administracji personalnej oraz dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Monitorowanie ważności umów okresowych, badań profilaktycznych i szkoleń BHP,
  • Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych, rozliczeniowych i podatkowych (ZUS, US), prowadzenie dokumentacji PPK, PFRON, SODiR,
  • Rekrutacja pracowników niższego szczebla,
  • Ścisła współpraca z działem finansowym, służbami BHP oraz z instytucjami zewnętrznymi (Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Urząd Skarbowy),

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w kadrach i płacach
  • Wykształcenie wyższe;
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów płacowych, ubezpieczeń społecznych
    i podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość, Programu Płatnik oraz MS Excel,
  • Sumienność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy;
  • Terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań dla zgłaszanych zagadnień;

Mile widziane:

  • Doświadczenie praktyczne w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • Znajomość oprogramowania Sage Symfonia Kadry i Płace,
  • Doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców,
  • Orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne stanowisko w stabilnej, prężnie rozwijającej się innowacyjnej firmie z zakresu nowych technologii,
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania,
  • Jasne i stabilne warunki pracy,
  • Współpraca z ludźmi o wysokiej kulturze i wiedzy merytorycznej,
  • Możliwość rozwoju osobistego, udział w ciekawych projektach,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

 Miejsce pracy – Koszalin, ul. Karola Mytnika 28

Strefa Ekonomiczna koło nowego McDonald's

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę RGB Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."