Miejsce:
online
Termin rozpoczęcia:
trwa nabór
Godzina rozpoczęcia kursu:
09:00
Typ:
Szkolenie
Tryb:
online
Opłata:
334,- zł od osoby
300,- złCena dla członków

TERMIN I MIEJSCE SZKOLENIA

  • 06 listopada 2024 r. od godz. 09.00 do 14.00 (6 godz. lek.)
  • Szkolenie prowadzone jest w formule on-line, (tzw. webinar). Każdy uczestnik dzień wcześniej otrzyma link z dostępem do platformy Teams

WYKŁADOWCA

ALDONA WIEJAK-GŁUSZKO - prawnik, specjalista ds. prawa pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ukończyła aplikację sądową. Doświadczenie zawodowe nabyła pracując jako specjalista w Państwowej Inspekcji Pracy – Okręgowym Inspektoracie Pracy w Szczecinie w latach 2008-2019, gdzie udzielała porad prawnych, przygotowywała analizę i opinie prawne z zakresu prawa pracy, zajmowała się współpracą z jednostkami administracji państwowej i partnerami społecznymi (związki zawodowe). Współpracowała z lokalnymi mediami oraz brała czynny udział akcjach promocyjno-prewencyjnych organizowanych przez PIP. Obecnie prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy dla pracodawców, pracowników oraz związków zawodowych.

PROGRAM

1. Dokumentacja w sprawach związanych ze stosunkiem pracy: dokumenty dotyczące ewidencjonowania czasu pracy. Kiedy prowadzimy ewidencje pełną a kiedy uproszczoną. Od kiedy liczy się czas pracy pracownikowi?
2. Zakres informacji: zasady ustalania godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy, oznaczania tytułu udzielania dnia wolnego od pracy.
3. Zasady ewidencjonowania przerw w pracy.
4. Rodzaje nieobecności w pracy jak zaznaczyć w ewidencji czasu pracy.
5. Czy lista obecności może zastąpić kartę ewidencji czasu pracy? Przepisy RODO a lista obecności.
6. Postać prowadzenia ewidencji czasu racy oraz zasady przechowywania i udostępniania dokumentacji dotyczącej ewidencjonowania czasu pracy.
7. Rozkłady czasy pracy, harmonogramy czasu pracy, grafiki: zasady tworzenia i okres ich przechowywania. Stanowisko GIP.
8. Sankcje za nieprowadzenie dokumentacji związanej z czasu pracy.
9. Wzory dokumentów dotyczących czasu pracy. Czas pracy w treści przepisów wewnątrzzakładowych.
10. Omówienie najczęściej popełnianych błędów w ewidencjonowaniu czasu racy z uwzględnieniem orzecznictwa i stanowisko GIP.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Do wzięcia udziału w szkoleniu niezbędny jest komputer stacjonarny, laptop, tablet lub telefon komórkowy z obsługą dźwięku.

OPŁATA

  • 300 zł dla członków wspierających SKwP Oddział Okręgowy w Koszalinie z opłaconą na bieżąco składką
  • 334 zł - dla pozostałych osób

*Warunkiem uzyskania zniżki dla członków, jest na bieżąco uregulowana składka członkowska.

Cena obejmuje:

  • wykład wraz z autorskimi materiałami szkoleniowymi
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

INFORMACJE DODATKOWE

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest nadesłanie karty zgłoszenia  e-mail’em na nasz adres: szkolenia@koszalin.skwp.pl lub poprzez formularz online na stronie internetowej oraz dokonanie wpłaty.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto bankowe:

SANTANDER BANK POLSKA 40 1500 1096 1214 7000 8566 0000

Jeżeli do dnia poprzedzającego szkolenie należność ureguluje zbyt mała ilość osób to szkolenie zostanie odwołane (informacja zostanie wysłana drogą mailową).

Rezygnacja ze szkolenia musi nastąpić bezwzględnie w formie pisemnej (za pośrednictwem poczty mailowej) najpóźniej do dnia poprzedzającego szkolenie.  Rezygnacja w późniejszym terminie wiąże się

z koniecznością pokrycia kosztów szkolenia przez zgłaszającego w wysokości 100%. Nieuczestniczenie w szkoleniu nie skutkuje zwrotem wpłaconej należności.

Karta zgłoszenia jest prawnie wiążącą umową zawartą pomiędzy organizatorem szkolenia a zgłaszającym.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

ul. Zwycięstwa 148 (I piętro)
75-613 Koszalin

tel.94 342 43 85
fax94 346 38 27

biuro@koszalin.skwp.pl
szkolenia@koszalin.skwp.pl

Santander40 1500 1096 1214 7000 8566 0000